Program produkcji

Stacja Big-Bag

Do napełniania i opróżniania worków BIG-BAG

Stacje napełniania worków sypkich BIG-BAG i opróżnianie za pomocą bezosiowych przenośników spiralnych RATAJ® zapewniają użytkownikowi bezpyłowe i wydajne obchodzenie się z materiałami sypkimi. Każda stacja RATAJ® BIG-BAG jest zaprojektowana specjalnie dla konkretnego klienta, dlatego też wiele wersji stacji BIG BAG może być produkowanych dla różnych rozmiarów worków, ciężarów i typów (worki standardowe, worki konstrukcyjne, worki stożkowe i inne).

Do opróżniania stacji BIG-BAG można stosować worki z prostym i stożkowym dnem, z zaworem spustowym i innymi. Stacje rozładunku BIG-BAG mogą używać worków typu open top lub hopper. Częścią stacji rozładunku BIG-BAG jest wisząca trawersa do worków z możliwością zawieszenia na wózku widłowym lub wciągniku.

Modułowa (modularna) budowa stacji BIG-BAG z możliwością dostosowania do specyficznych wymagań klienta.

Jako opcjonalne akcesoria dostarczamy płyty wspomagania z napędem pneumatycznym, aby ułatwić zrzut materiału z worków, zawory irysowe do zamykania worków, systemy zawieszenia dla różnych wysokości worków i systemy ważenia tensometryczne, w tym elektronika.

Dostarczamy stacje BIG-BAG wraz z całą niezbędną dokumentacją do obsługi tych urządzeń.

Stacje BIG-BAG są produkowane ze stali zwykłej lub stali nierdzewnej (AISI 304 lub AISI 316). Obróbka powierzchniowa stacji stalowych jest malowana proszkowo zgodnie z próbnikiem RAL lub cynkowana ogniowo.

Ponad 5 900 sztuk wyprodukowanych przenośników do prawie 600 rodzajów materiałów w ciągu 34 lat istnienia na rynku gwarantuje profesjonalne podejście do Państwa zapotrzebowania.

...potęga rozumu