Program produkcji

Przenośniki dozujące i ważące

Przenośniki do precyzyjnego dozowania

W przypadku konieczności ciągłego monitorowania ilości transportowanego materiału, stosujemy obecnie popularną metodę instalowania przenośnika wagowego. Instalując bezosiowy przenośnik spiralny ważący RATAJ® możemy połączyć funkcję transportu materiału i ważenia w jednym urządzeniu, oszczędzając znaczne nakłady inwestycyjne i masę przenośnika. Elektroniczny system ważenia z tensometrem umożliwia precyzyjne śledzenie ilości transportowanego materiału z dużą dokładnością.

Ilość ważonego materiału może wynosić od kilku kilogramów na godzinę do dziesiątek ton na godzinę. Te same warunki dotyczą konstrukcji ważącego bezosiowego spiralnego przenośnika, jak i instalacji konwencjonalnego bezosiowego przenośnika spiralnego.

Jeśli mamy aplikację do dokładnego dozowania materiałów sypkich, korzystamy z naszego systemu dozowania składającego się z leja dozującego, bezosiowego przenośnika spiralnego i urządzenia zaburzającego sklejanie materiału. Zarówno przenośnik, jak i rozruszacz mają oddzielny napęd.

Ponad 5 900 sztuk wyprodukowanych przenośników do prawie 600 rodzajów materiałów w ciągu 34 lat istnienia na rynku gwarantuje profesjonalne podejście do Państwa zapotrzebowania.

...potęga rozumu