Program produkcji

Przenośniki dozujące i ważące

Przenośniki do precyzyjnego dozowania

W przypadku konieczności ciągłego monitorowania ilości transportowanego materiału, stosujemy obecnie popularną metodę instalowania przenośnika wagowego. Instalując bezosiowy przenośnik spiralny ważący RATAJ® możemy połączyć funkcję transportu materiału i ważenia w jednym urządzeniu, oszczędzając znaczne nakłady inwestycyjne i masę przenośnika. Elektroniczny system ważenia z tensometrem umożliwia precyzyjne śledzenie ilości transportowanego materiału z dużą dokładnością.

Ilość ważonego materiału może wynosić od kilku kilogramów na godzinę do dziesiątek ton na godzinę. Te same warunki dotyczą konstrukcji ważącego bezosiowego spiralnego przenośnika, jak i instalacji konwencjonalnego bezosiowego przenośnika spiralnego.

Jeśli mamy aplikację do dokładnego dozowania materiałów sypkich, korzystamy z naszego systemu dozowania składającego się z leja dozującego, bezosiowego przenośnika spiralnego i urządzenia zaburzającego sklejanie materiału. Zarówno przenośnik, jak i rozruszacz mają oddzielny napęd.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o produkt

Ponad 5 500 sztuk wyprodukowanych przenośników do prawie 600 rodzajów materiałów w ciągu 30 lat istnienia na rynku gwarantuje profesjonalne podejście do Państwa zapotrzebowania.

...potęga rozumu
Przetwarzamy pliki cookie. Pomagają nam w prawidłowym działaniu aplikacji internetowej, zapewniając funkcje sieci społecznościowych, personalizując treści i reklamy oraz analizując ruch w sieci. Korzystając z sieci. zgadzasz się na ich użycie.