Eksport

W oparciu o bardzo dobre wyniki operacyjne i jakość bezosiowych przenośników spiralnych RATAJ® zainstalowanych w Czechach i na Słowacji, eksport naszych przenośników za granicą wzrósł od 2000 roku. Dostarczamy przenośniki za granicę częściowo poprzez podwykonawstwo czeskich firm, a częściowo przez naszą własną politykę eksportową. Do 2021 roku dostarczaliśmy nasze przenośniki do 52 krajów świata na pięć kontynentach.

 

Europa

Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czarnogóra, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Chorwacja, Irlandia, Islandia, Kosowo, Cypr, Litwa, Łotwa, Węgry, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Austria, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Serbia, Hiszpania, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania

 

Afryka

Algieria, Egipt

 

Ameryka

Chile, Kanada, Stany Zjednoczone, Wenezuela

 

Azja

Armenia, Bahrajn, Izrael, Japonia, Kazachstan, Mongolia, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tadżykistan, Turkmenistan

 

Australia i Oceania

Vanuatu

 

Filtruj odniesienia

Ponad 5 500 sztuk wyprodukowanych przenośników do prawie 600 rodzajów materiałów w ciągu 30 lat istnienia na rynku gwarantuje profesjonalne podejście do Państwa zapotrzebowania.

...potęga rozumu
Przetwarzamy pliki cookie. Pomagają nam w prawidłowym działaniu aplikacji internetowej, zapewniając funkcje sieci społecznościowych, personalizując treści i reklamy oraz analizując ruch w sieci. Korzystając z sieci. zgadzasz się na ich użycie.